Novinka

News
Pola golfowe w Tatrach...
by Pogranicze SK
Published: November 25, 2018
Izpis    EmailHru na golfovom ihrisku Golf si zaručene zamilujete.

Golf Gray Bear Tale

   Gra na polu golfowym Golf Gray Bear gwarantuje pełno niezapomnianych wrażeń. Pole golfowe Golf Gray Bear Tale jest pierwszym mistrzowskim polem golfowym na Słowacji. Jest naprawdę elegancko włączone  do terenu, w otoczeniu pięknej przyrody. Pokonywanie Greenu mogą nie tylko doświadczeni gracze ale także całkiem początkujący. Pole ma twardą powierzchnię, które można znaleźć na otwartych polach golfowych w Brytanii i w Szkocji. To z pewnością gwarantuje grę do zapamiętania. 
   Jedną z atrakcji klubu Tale są symulatory golfa, które są z  pewnością zabawą gwarantowaną. Na terenie klubu jest do dyspozycji  również klub golfowy, wypożyczalnia sprzętu golfowego, golf shop, pomieszczenia dla różnych imprez i zakwaterowanie. Początkujący mogą brać udział w kursie nauki gry w golfa a dzieci poznają piękno golfa akademii golfa dla dzieci.

- 18 dół,
- Putting green, driving range, chipping green,
- Golf Academy,
- Golf symulatory,
- Golfshop,
- Wypożyczanie sprzętu golfowego.
Názov klubu dostal pomenovanie po čiernom bocianovi, ktorý už niekoľko rokov navštevuje Veľkú Lomnicu.


Black Stork Wielka Łomnica A PGA GOLF COURSE

   Nazwa klubu pochodzi od bociana czarnego, który już od  kilku lat odwiedza Wielką Łomnicę. Jest to największy kompleks golfowy na Słowacji i znajduje się u podnóża Tatr. Dzięki temu można się podczas gry cieszyć pięknym widokiem na wysokie szczyty gór. Skorzystajcie z gry na polu  27 dołkowym w pełni wyposażonym. Na terenie Black Stork Wielka Łomnica do dyspozycji jest również symulator i putting green. Atutem tego klubu jest największe pole kryte na Słowacji, które docenią także ci najbardziej wymagający golfiści. Nawet dzieci mogą odkrywać świat gry w golfa w obozie golfowym i w szkole gry w golfa. Jeśli zechcą Państwo po sporcie odpocząć, wystarczy odwiedzić hotel odnowy biologicznej, który jest częścią kompleksu. Black Stork Wielka Łomnica przez cały rok dla swoich klientów oferuje wysokiej jakości kompleksowe usługi. Golfowy wypoczynek pod szczytami Tatr Wysokich w klubie Black Stork Wielka Łomnica z pewnością oceni cała rodzina.

Preglej komentarje (0)
... photo...