Kąpieliska termalne, jeziora, baseny

News
... lecznica geotermalna...
by Pogranicze SK
Published: October 5, 2011
Izpis    EmailTermalna woda Besenova - właściwości,

- woda w odkrytych basenach termalnych posiada charakterystyczny rdzawy kolor, który zawdzięcza minerałom: wapń, sód, magnez, żelazo, mangan, potas.. Ale to nie minerały, ale ich niespotykane gdzie indziej proporcje powodują, iż pobyt tu, To sprawdzony przez naukowców i lekarzy sposób naturalnego odprężenia i wypoczynku z korzyścią dla zdrowia! Polecany przy niedomaganiach XXI wieku spowodowanych pracą, stresem i zanieczyszczeniem środowiska (alergia, osłabienie, bóle reumatyczne, kłopoty z krążeniem, oddechowe, bezsenność, nerwowość, szybkie męczenie, nawracające infekcje...)
Thermal AQUA Park - atrakcje,
- czekają tu na Nas baseny termalne odkryte z wodą o temperaturze od 26 do 39oC. Wyposażone w stanowiska masaży i atrakcji (ścianki, fontanny, masaże perełkowe i wodne...) Korzystać też będziemy z wszystkich krytych basenów rekreacyjnych (sztuczna fala oraz wodny plac zabaw). Moc adrenalinowych przeżyć zapewnia najwyższa zjeżdżalnia wodna w kraju.
   W wewnętrznej hali basenowej mieści się basen pływacki z kurtynami wodnymi oraz kolejnymi atrakcjami wodnymi, do którego prowadzi zjeżdżalnia, basen wypoczynkowy z leżankami podwodnymi i dyszami do masażu oraz brodzik dla dzieci ze ślizgawką, grzybkiem i jeżem wodnym. Atmosferę basenów dotwarza oświetlenie z kryształami Swarovskiego.
 

Turystyczne i narciarskie (SKI),
- na miejscu mały pałac myśliwski, ciekawy drewniany kościółek, blisko osada „celtycka”, muzea i ciekawostki w Liptovskim Mikulaszu. Blisko dwie najpiękniejsze jaskinie Słowacji (lodowa i wolności) w Jasnej oraz zamki (Oravski, Likawa), wodospad w Luckach, skansen w Pribylinie, Vilkolinec.
   W odległości kilku minut jazdy samochodem dwa zaliczane do najlepszych w kraju ośrodki narciarskie.Preglej komentarje (0)
... photo...


*Trenčianske Teplice


*Turčianske Teplice


*Termal Raj Liptovský Ján


*Uzdrowisko Nový Smokovec


*Vyšné Ružbachy


*Bardejovské Kúpele