Kąpieliska termalne, jeziora, baseny

News
Wodny Świat...
by Pogranicze SK
Published: August 10, 2012
Izpis    Email



Wodny Świat to między innymi:

-
kryty termalny basen: 20m x 10m, 34°C głębokość wody 0,9m – 1,0m,
-
basen sportowy: 50m x 22m, 24-26°C głębokość wody 0,4m – 1,8m,
-
basen ze sztucznymi falami: 33m x 12m, 26°C, głębokość 0,2m – 1,7m,
-
basen o wielkości 10m x 6m, 26°C, głębokość 0,8m,
-
brodzik dla dzieci: 8m x 4m, 30°C, głębokość 0,3m.
Kompleks basenowy znajduje się w miejscowości Svidnik , w północno-wschodniej Słowacji, zaledwie 20 km od granicy z Polską.

   Do woli rozkoszować się można wodnymi kąpielami w basenie ze sztucznymi falami (jedyny w całym regionie!), gdzie poczujecie się jak na prawdziwej nadmorskiej plaży. Kąpielisko oferuje również nowe zjeżdżalnie, gdzie gości czeka wspaniała zabawa. Wodny Świat jest dla kochających wodne atrakcje, relaks i sport - wszystko w jednym miejscu. Przerwy w zabawie w wodnych i sportowych atrakcjach można wykorzystać na zjedzenie smacznego posiłku w jednym z bufetów. Wodny Świat znajduje się w pięknym otoczeniu u podnóża wzgórz. Dla ciekawych świata warto polecić znajdujący się w pobliżu skansen z tradycyjną architekturą ludową a także muzeum upamiętniające wielką bitwę z czasów II wojny światowej.

   W razie niepogody do dyspozycji gości jest basen kryty o wymiarach 20 na 10 metrów z wodą termalną 34°C. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki plażowej, stół do tenisa stołowego, wodny aerobik, skocznie.

NOWOŚĆ! - Nocne kąpiele na basenie krytym od 20.00 do 24.00. Wspaniały rodzinny relaks po całym dniu.
Zapraszamy!



   
W malowniczych górach Beskidu Niskiego, w krainie Łemków (Ruthenów) powstała Aquaruthenia.
   To wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną prawdziwego wodnego relaksu. Tu można bawić się wodnymi kąpielami, podwodnymi masażami, leżankami, perełkami, bąbelkami, masażami z dysz wodnych lub tylko sobie popływać w przezroczystej wodzie w basenie. Atmosferę wellness uzupełnia podwodne oświetlenie. Dla spragnionych słońca przygotowaliśmy prawdziwą kąpiel słoneczną. Leniuchować w promieniach słonecznych można do woli na piętrze naszego parku wodnego. Do dyspozycji gości jest również wyjątkowy kompleks z 5 saunami. Pobyt w naszych saunach to relaks dla ciała i zmysłów, to doskonały sposób na regenerację ciała i wzmocnienie organizmu.



Preglej komentarje (0)
... photo...


*Trenčianske Teplice


*Sklené Teplice

Rarytas na skalę Europejską - kąpiel parowa w jaskini a także zabiegi najwyższej jakości oferuje swoim gościom idylliczne uzdrowisko Szklane Cieplice.

*Kąpielisko termalne Čajka Bojnice


*Rajec Teplice


*Turčianske Teplice


*Termal Raj Liptovský Ján


*Uzdrowisko
Nový Smokovec



*Vyšné Ružbachy


*Bardejovské Kúpele